Warunki - cennik.
  Odwołania do zasobów tej strony oraz ich aktualizacje na stronie
    http://videodokument.pl/  
 

 

O s t r z e ż e n i e : - korzystanie z oferty zawsze odbywa się na ryzyko i koszt Korzystającego. Od uczestników wypraw i spływów wymagany jest aktywny udział w pokonywaniu przeszkód.

Środki finansowe pozyskiwane tą drogą, w całości wykorzystywane są na uzupełnianie wyposażenia Bazy oraz dalszą rozbudowę strony.
                      Ceny brutto - wystawiamy faktury VAT.

 
         
         
   

1. Wynajem pontonu ze sternikiem i miejscami dla 3 osób dorosłych lub 2 dorosłych + 2 dzieci, z możliwością korzystania przez 8 godzin w celach turystycznych = 400 zł/zestaw. Za każdą dodatkową godzinę (nie więcej niż 12 godzin na dobę) - dopłata 50 zł. Pozycja obowiązkowa - pontonów na wyprawy i spływy bez naszego sternika nie udostępniamy.

2. Wynajem dodatkowego pontonu do samodzielnego prowadzenia w kontakcie wzrokowym ze sternikiem Bazy,  = 200 zł/kpl.

 
         
         
         
   

3. Przy wynajmie na wyprawy wędkarskie ceny jw. z ilością miejsc  ograniczoną  do:
- sternik + jeden wędkarz na pontonie głównym
- 2 wędkarzy na każdym pontonie prowadzonym samodzielnie przez najemców.


 
         
         
         
   

4. Materiały foto - dostawa na koszt Bazy, na płytach CD w cenie brutto 30 zł/płytę, niezależnie od stopnia jej zapełnienia. Powyższe dotyczy wszelkich materiałów foto sygnalizowanych w zakładce materiały oraz prezentowanych w dużym skrócie w serwisie YouTube, zamawianych indywidualnie na potrzeby własne.
Zakup materiałów do wykorzystania wielonakładowego oraz komercyjnego - tylko wg doraźnych uzgodnień.

Po uzgodnieniach telefonicznych możliwa jest dostawa odbitek o różnej wielkości (do 40x30 cm włącznie), po bardzo atrakcyjnych cenach, doraźnie negocjowanych w fotolaboratoriach.


         
         
         
   

5. Materiały wideo - dostawa na koszt Bazy, na płytach DVD w cenie brutto 30 zł/płytę, niezależnie od stopnia jej zapełnienia. Powyższe dotyczy wszelkich materiałów sygnalizowanych w zakładce materiały oraz prezentowanych w dużym skrócie w serwisie YouTube, zamawianych indywidualnie na potrzeby własne.
6. Zakup materiałów do wykorzystania wielonakładowego oraz komercyjnego - tylko wg doraźnych uzgodnień.

 
         
Strona główna Oferta Materiały Kontakt