Oferta  
         
 

O s t r z e ż e n i e : - korzystanie z oferty zawsze odbywa się na ryzyko i koszt Korzystającego. Od uczestników wypraw i spływów wymagany jest aktywny udział w pokonywaniu przeszkód.

 


Przewodnicy-sternicy Bazy udzielają pomocy i porad w miarę potrzeb. Na rzekach stale pozostają za sterami, na bieżąco decydując o sposobie pokonywania przeszkód, na  wodach stojących -  dyskretnie pozostają w zasięgu wzroku lub telefonu, na odrębnym pontonie.

Baza oferuje:

 
         
   
1. Pontony                                                                        Wypożyczanie pontonów konstrukcyjnie przystosowanych do pokonywania trudnych szlaków wodnych. Napęd elektryczny + wiosła wykorzystywane doraźnie przez uczestników wyprawy przy pokonywaniu bystrzy i płycizn. Patrz  warunki.
 
         
    2. Wolne miejsca
w poznawczych wyprawach i spływach pontonowych, realizowanych ze sprzętem foto-video i wędkarskim na własne potrzeby Bazy. Patrz  warunki.
 
         
    3. Materiały foto                                                                    Udostępnianie za symboliczną odpłatnością materiałów z wypraw oraz spływów pontonowych realizowanych w Polsce na zlecenie a także z własnych wędrówek z aparatem fotograficznym po Polsce Europie i Australii. Patrz  warunki.  
         
    4. Materiały wideo
Udostępnianie za symboliczną odpłatnością materiałów z wypraw oraz spływów pontonowych realizowanych w Polsce na zlecenie a także z własnych wędrówek z kamerą  po Polsce Europie i Australii.
W ofercie filmy amatorskie w formatach i na nośnikach wg zamówienia, do wykorzystania w celach poznawczych, pamiątkowych oraz w planowaniu wypraw własnych. Patrz  warunki.
 
 

Strona główna

 

Materiały foto-wideo

Kontakt