Wstęp.  
   


 

Materiały foto-wideo sygnalizowane na stronie "wyprawypontonowe.pl", w zdecydowanej większości pochodzą z archiwum Bazy Turystyki Pontonowej (stąd znak btp w niektórych klipach wideo). Nieliczne materiały obce, zamieszczone zostały za  zgodą autorów, zawsze ze stosowną, jednoznaczną informacją na stronie-zakładce, w której zostały zamieszczone.


 

Materiały na stronie prezentowane były i są, w postaci miniatur. Był to niegdyś niezbyt wygodny ale konieczny kompromis pomiędzy jakością i czasem wczytywania podglądu. Są one sukcesywnie wymieniane są na skróty prezentowane w serwisie YouTube. Oferta  natomiast dotyczy materiałów "pełnowymiarowych".

 

Spis materiałów podzielony jest na trzy części:
     
 

Część I - Wyprawy i spływy pontonowe, obejmuje obrazy akwenów i szlaków wodnych oraz krótkie komentarze wydarzeń  zaistniałych podczas wypraw i spływów. "Żywy" obraz stanowi przydatne w wielu sytuacjach uzupełnienie licznych, statycznych internetowych opisów terenów rozpoznanych podczas wypraw. To także prezentacja możliwości naszych pontonów, oraz zachęta do finansowania kolejnych wypraw lub spływów pontonowych, kierowana do osób, które świadomie lub tylko przypadkiem stronę naszą  odwiedzą.

 
Część II - Spływy kajakowe, zawiera dokumentację foto-wideo wielu spływów realizowanych w dorzeczu Parsęty, w tym w szczególności dokumentację  wszystkich dziesięciu spływów międzynarodowych z lat 2002-2011. Cdn ?...


Część III - Archiwalia różne, obejmuje zapis foto-wideo ciekawostek bieżących. Określenie "oferta" ma w tej części znaczenie co najwyżej symboliczne.

  Strona główna Oferta Materiały Kontakt